Geçmişi 1934 yılına kadar uzanan İngiltere merkezli BM TRADA, Dünyanın en büyük belgelendirme kuruluşlarından biridir. Tüm EA kodlarında (tüm sektörlerde) hizmet kapsamına sahiptir. Aynı anda 9 adet kapsamda UKAS tarafından akredite edilmiştir.

BM TRADA, EOTA-Avrupa Teknik Onay Kurumu tarafından Yetkilendirilmiş Onay Kuruluşudur ve ETAG-Avrupa Teknik Onayı yayınlama yetkisine sahiptir.

Standart BM TRADA A.Ş.

Standart BM Trada Belgelendirme Anonim Şirketi, BM TRADA'nın Türkiye'deki Türk-İngiliz ortak teşebbüsüdür. BM TRADA, faaliyet alanı içindeki tüm kapsamlarda Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde hizmet vermektedir.

Standart Belgelendirme Denetim Deney Muayene ve Teknik Kontrol Ltd. Şti.

BM TRADA’nın Türkiye’deki girişimi olan Standart BM TRADA A.Ş.'nin Türk ortaklarının kurmuş olduğu Standart Belgelendirme Denetim Deney Muayene ve Teknik Kontrol Ltd. Şti. belgelendirme, denetim ve deney alanlarında hizmet vermektedir.

Standart Belgelendirme Denetim Deney Muayene ve Teknik Kontrol Ltd. Şti. çeşitli sektörlerde denetim, muayene ve teknik kontrol hizmetleri vermekte, ayrıca farklı sektörlerde sektörle ilgili programlar oluşturmakta ve bu türlü programların oluşturulmasını desteklemektedir.

İletişim

Adres: Cevizli Mah. Tugay Yolu Caddesi. No:20/B Ofisim İstanbul İş Merkezi
K:7 No:42 Maltepe, İstanbul, Türkiye

Telefon: +90 (216) 574 88 01 Pbx
Faks: +90 (216) 574 78 82

Eposta: info@bmtrada.com.tr